Opinie

Przyjazd

calendar

Wyjazd

calendar

Maciej

Piękne widoki z okien. Smaczne śniadania. Teren wokół.Brak jakiegokolwiek ciacha do kawy. Bardzo słabo wyposażony apartament w naczynia kuchenne. Brak jakiejkolwiek salaterki, czy nawet zwykłej szklanki.

Booking.com
Karol

Duży plac rekreacyjny, stawy ( można wędkować), plac dla dzieci, bezpośrednie wyjście na szlak, blisko nad Solinę.

Booking.com
Stanisław

Super weekend z znajomymi. To kolejny nasz pobyt i jak zawsze pełne zadowolenie.Ważna rzecz którą warto dodać to suszarka do włosów i popracować nad oświetleniem domków grillowych.

Booking.com
Michal

Goraco polecam rodzinom z dziećmi Świetnie przygotowany teren pod najmłodszych. Cisza spokój, wszystko bardzo zadbane i czyściutkie. Można naprawde odpocząć po górskich wojażach.

Booking.com
Booking.com
Małgorzata

Wspaniale miejsce, szczególnie dla rodzin z dziećmi, ciekawe, bezpieczne, wygodne. Czysto, komfortowo, dodatkowe atrakcje, opiekuna przestrzeń wokół.-

Booking.com
Małgorzata

Cudowne miejsce, dobra lokalizacja, wygodne, czyste miejsce noclegowe, rewelacyjna, piękna i zadbana przestrzeń wokół. Piękna, zadbana przestrzeń wokół domków, czyste, wygodne miejsce noclegowe.-

Booking.com
Julia

Miejsce urokliwe, bardzo przyjazne turyście. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmiOdgłosy pobliskiej drogi

Booking.com
Sadłowski

Gościnność i uprzejmość właścicieli, którzy chętnie doradzali w wyborze szlaków.Nie miałem zastrzeżeń. Wszystko znakomicie i napewno będę tu wracał. Serdecznie pozdrawiam właścicieli już z domku.

Booking.com

Dojazd

"Zobacz jak do nas dojechać"

design by : LEMONPIXEL.pl /  booking by : HOTRES.pl
left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-17 dziecko
-
+
Zamknij